Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/c/2cce92f4-fc84-4874-96b7-5e8e31cd770c/babodosveta.sk/web/wp-content/themes/bridge/functions.php on line 1979
pimpi-bábo-bábätko-cestovanie-mama blog-rady a tipy-cestuj s deťmi-zábava na cesty-vychytávka-omaľovánka-hurá voda-water wow-farebná gulička-prvé maľovanie-vosvkovky-lopta-hravaskolka.sk-eshop-hravá škôlka

ZÁBAVA na doma, cesty aj výlety

Povedzme si pravdu, občas všetky cesty-necesty s deťmi, i s bábom dajú poriadne zabrať. Sú však veľkou alchýmiou…Niekedy zbehnú ani nevieme ako, inokedy už nevieme čo by sme vymysleli, len aby sme boli čo najskôr v cieli. Ozaj čo zaberá u vás?

 

Naše „MUST have“

Naše úplne prvé cesty boli absolútne nenáročné. Bábo spalo ako drevo a my sme si užívali chvíľky ticha. Čím je však väčšie, tým viac vymýšľa a samozrejme vyžaduje aj pozornosť. Najprv sedával vzadu úplne sám, no čím ďalej tým častejšie mu na cestách robím spoločnosť ja-mamka. Ak práve nespinká naše povinné „must have“ je stály kamoš, plyšový medvedík Pimpi (hlavný hrdina našich výletov). Rovnako tak látková plienka, ideálne farebná s krycím menom „moje“ ktorú celú cestu, počas dňa i spanie žmolí v rukách. Tiež nikdy nesmieme zabudnúť cumlík, alias „kde je“ keďže už straaašne dlho nás trápia zúbky.

Až keď máme tieto „povinné fetiše“, môžme sa vybrať z domu 🙂 Zatiaľ vždy ako absolútne prvá pomoc na cestách zabralo jedlo (nechcite vidieť naše auto) a knižky. Tým som sa však rozhodla venovať samostatný blog, keďže všetky mlsky sú iné, majú iný čas rozkladu, prilepenia, následne umytia. Rovnako tak knižky.

 

Nové objavy

Medzi naše nové objavy farebná gulička. Už keď som počula názov gulička, bola som nadšená, keďže náš malý cestovateľ obľubuje lopty každého druhu. A veru táto sa dá použiť aj ako lopta. Verte, že s nami prešla najvyšším záťažovým testom a funguje naďalej aj na kreslenie.

Pozostáva zo 6 farieb, konkrétne voskoviek. Svojim tvarom ideálne padne do detskej rúčky, ktorá ešte nevie poriadne uchopiť farbičky. Aj preto je vhodná už od 1 roka. Okrem toho v prípade nehody je ľahko vyprateľná, či umývateľná z rôznych povrchov. Zároveň výrobky od Hravej škôlky sú bezpečné, netoxické, hypoalergénne a v neposlednom rade aj šetrné k zvieratám.

Gulička bude určite našim verným spoločníkom na cestách, keďže sa s ňou hráme každý deň. Jej veľké pozitívum vidím v tom, že nemusíme nosiť farbičky. Tie my vždy vysypujeme, strácame, hľadáme…Viete si ju nechať aj v plastovom obale, aby vám v taške nepofarbila iné veci.

 

Omaľovánka Hurá VODA!  je za mňa, občas chorobného poriadko-robiča absolútna bomba! Aj malé dieťa ju vyfarbí bez akejkoľvek ujmy na svojom okolí. Tá naša je na najobľúbenejšiu tému Farma. Na E-shope však nájdete množstvo iných zaujímavých tém ako autá, rozprávky, zvieratká…stačí si len vybrať tú svoju.

Omaľovánka pozostáva z pera a z 5 bieločiernych strán. Tie však farebne ožívajú po použití zázračného pera. Jednoducho doňho nalejete vodu a hlava nehlava farbíte. Následne sa začnú na stránke objavovať skryté farebné postavičky. Okrem držania pera sa dieťa naučí aj pomenúvať zvieratká, keďže každá strana ponúka aj kontrolné úlohy. Síce je určená pre deti od 3 rokov, náš Pimpi má len niečo cez 1,5 roka a maľovanie si užíva.

Čo je úplne super, voda sa z pera nevylieva, nakoľko má bezpečný závit. Po maľovaní len nezabudnite nechať stránky vyschnúť, ideálne pootvorené. Schnú skutočne veľmi rýchlo a tento proces vám zaručí nekonečné a opakované možnosti vyfarbovania!

 

Nezabudnite že…

Ak už pomaly, ale isto premýšľate nad vianočnými darčekmi, alebo začínate „syslíkovať“ hračky na jesenné domáce hrátky, určite mrknite aj iné vychytávky na E-shope!

Poviem vám chcela by som byť opäť malá 😀

Okrem toho NEZABUDNITE, že Pimpi pre vás vybavil zľavu 10% z Vášho nákupu pri zadaní kódu PIMPI10 !

Alebo ak sa dohodne viacero mamičiek odporúčam využiť MEGA AKCIU

na omaľovánky Hurá VODA 3 + 1 ZADARMO!

Pri kúpe akýchkoľvek 3 omaľovánok dostanete štvrtú zadarmo!

Úžasný výber, skutočne originálnych, krásnych, ale aj bezpečných hračiek, no nielen to,

nájdete v obchode www.hravaskolka.sk

ktorému ďakujeme za spoluprácu a za to, že sa nám pomohol zorientovať v naozaj rozprávkovom svete hračiek a na chvíľu nás veľkáčov vrátil do sveta bezstarostnosti, úsmevov, úprimnej radosti, viery v dobro, čistej-úprimnej-bezpodmienečnej lásky, do DETSTVA!

 

Váš Pimpi