Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/c/2cce92f4-fc84-4874-96b7-5e8e31cd770c/babodosveta.sk/web/wp-content/themes/bridge/functions.php on line 1979
Pimpi-bábo-cestovanie-dovolenky-čo ťa čaká-nikdy-navždy

V čom je iné cestovanie s bábom?

Každý koncom roka bilancuje, vyhodnocuje, spisuje čo všetko zažil, či videl. Keďže my tu pre Vás ešte nie sme veľmi dlho, ešte neprešiel ani celý ROK! Preto sme sa zamysleli nad tým v čom zatiaľ vnímame hlavné rozdiely v cestovaní/dovolenkovaní/oddychovaní s bábom, v porovnaní s tým aké to bolo predtým 🙂

 

Čo nás teda naučilo cestovanie s babom, alebo v čom je iné?

1. Už nikdy si doma nezabudneš hodinky, pretože papacie 3 hodinové časové odstupy nepustia.

2. Už nikdy nepôjdeš bez plánu (jednak časového, ubytovacieho a dokonca aj reštauračného).

3. Už nikdy nebudeš chcieť silou mocou vidieť všetko (jednak preto že sa to nedá a preto, že už budú prioritou iné veci, napríklad ako prežiť a nescvoknúť sa :D).

4. Už nikdy neprebehneš cez priechod pre chodcov na červenú (zaručene si to dvakrát premyslíš, už tu predsa nie si iba ty!).

5. Už nikdy nebudeš tá/ten čo má najviac batožiny.

6. Už nikdy nebudeš uvažovať o vysokých podpätkoch, krátkych sexi šatôčkach, prežiješ iba v teplákoch a niečom pohodlnom (aj keď uznávame, že tento bod je veľmi relatívny, niektoré mamičky sú s príchodom bábätka oveľa väčšie kočky :)).

7. Už nikdy neodídeš z domu v suchu, ale zaručene spotená ako myš, ale šťastná že sa to predsa len podarilo.

8. Už nikdy si v kľude nesadneš do auta, pretože zaručene už po pár kilometroch si spomenieš čo všetko si zabudla doma.

9. Už nikdy si nepovieš, že si naozaj poznal svojho partnera. Naozaj ho spoznáš až v nových, nepredvídateľných situáciách.

10. Už navždy si budeš pamätať čo si robil po príchode na izbu (už žiadne pool párty, drinky pri bazéne, či diskotresky).

 

Jednoducho už to NIKDY nebude ako predtým, ale jednoznačne bude oveľa viac zábavy, zážitkov, spoločných chvíľ, takže ENJOY :*

A nezabudni: „Každé NIKDY sa raz stane a každé NAVŽDY sa raz skončí.“ 🙂