Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/c/2cce92f4-fc84-4874-96b7-5e8e31cd770c/babodosveta.sk/web/wp-content/themes/bridge/functions.php on line 1979
pimpi-bábo-bäbatko-cestovanie s bábätkom-cestovanie-mama blog-blog o cestovaní-tatry-jeseň-nový smokovec-baby friendly hotel-hotel atrium-trinity-pimpi-detský kútik-ihrisko-wellness

RECENZIA: Atrium hotel Nový Smokovec

Nedávno sme zažili neskutočne krásnu tatranskú jeseň. Opäť raz sme sa neplánovane zatúlali do Tatier, kde sme okúsili Atrium hotel v Novom Smokovci. Patrí do siete hotelov Trinity, spolu s hotelmi Sitno a Senec. Naozaj všetky sú very baby friendly a dúfam, že sa nám podarí obzrieť všetky 🙂

 

Po pravde na začiatku som mala obavy, keďže som si prečítala viacero negatívnych recenzií. Pri niektorých sa mi až rozum zastavil a opäť raz som si potvrdila, že my sme asi strašne nenároční klienti 😀 Už pri rezervácii nás upozornili, že v hoteli sa bude konať kongres a že tu bude viac ľudí. Túto info sme naozaj ocenili, ale v konečnom dôsledku sme nič nepocítili.

 

Prvý dojem

Prvý dojem z hotela bol veľmi pozitívny. Významnú úlohu určite zohralo aj počasie, takú nádheru som ešte v Tatrách nikdy nezažila. Hneď po príchode náš malý cestovateľ objavil vonkajšie hrisko, ktoré je hneď pred hotelom, preto sme mali hodnú chvíľu o zábavu postarané. V hoteli sme si objednali niečo na pitie, ktoré sme si v pohode vyniesli von a s vyloženými labkami sme sa kochali krásou jesene v okolí, aj super ihriskom.

Následne nás ubytovali na najvyššom poschodí v izbe, ktorá bola plne dostačujúca. Zmestil sa aj kočík, aj postieľka. Tú sme si doniesli svoju, keďže po poslednej skúsenosti máme vždy jednu v aute. Ak ju nemáte nezúfajte, majú ich tu kopec. Videla som ich viacero po chodbách.

 

Pre deti

Hotel Atrium naozaj praje deťom. Majú ho pod palcom dvaja maskoti Skalko a Ozvenka, ktorí sú tu vraj najmä v lete. Nám sa ich stretnúť nepodarilo. Úplne nám však stačil detský kútik – Minime Club, kde nájdete pomerne vysokú šmykľavku, z ktorej vhupnete priamo do guličiek. Ešte som si ani nestihla naštudovať od koľkých rokov to je a náš malý Pimpi bol už úplne hore. Najprv sme sa šmýkali spolu, ale potom si povedal, že už je veľký a ide sám. Čitý koniec 😀 Je tu aj pekný drevený domček, vo vnútri ktorého je kuchynka. Tiež si tu viete kresliť, pozerať TV, alebo skúsiť lezeckú stenu. Na všetko dohliada animátorka, ktorá bola veľmi milá. Dokonca keď videla, že už ledva dychčím po 150 vylezení na vrchol preliezky, išla s Pimpim ona 🙂

 

Pre deti sú tu vytvorené ďalšie dve čarovné miestnosti – na kreslenie Artclub a varenie Foodie. Tá na kreslenie bola zamknutá, ale tú na varenie som si išla omrknúť. Nádhera. Viete si tu usporiadať detskú party, oslavu, či teambuilding.

Okrem detského kútika tu nájdete Gamezone. Tá bola plne obsadená pánmi, keďže tu nájdete skôr hry pre väčších ako stolný futbal, šípky a podobne. Dokonca tu majú aj kino, ktoré sa nám podarilo vyskúšať.

Okrem toho hotel pravidelne organizuje program pre deti počas víkendov, či sviatkov, tiež ponúka pobytové balíčky. Aby vám nič neuniklo odporúčam sledovať stránu, prihlásiť sa na odber noviniek, či využívať vernostný program.

 

Wellness

Wellness sme tentokrát nevyskúšali naplno, ale ako správny zvedavec som ho šla aspoň pozrieť. Je rozdelené na dve časti, vitálny a bazénový svet. V rámci toho bazénového nájdete aj bezén pre mini detičky, tiež väčší a menší tobogán. Zahliadla som i bazén na plávanie a vírivku. Naozaj vo všetkých som si omočila labku a všetky boli príjemne teplé. Malého som nechala na izbe s ockom, keďže deň predtým bol na kontrole na urológii a detailami vás nebudem zaťažovať…jednoducho bazén by nebol najlepší nápad. Aj napriek tomu, že bol hotel plný, podvečer to tu vôbec nebolo obsadené.

 

Reštaurácia

Ani v reštaurácii sme nepocítili plnú obsadenosť hotela. Našli sme tu kopec voľného miesta aj detské stoličky. Na večeru bol výber z viacerých jedál, šalátov, aj koláčikov. Aj raňajky boli naozaj bohaté, neviem si spomenúť na nič čo by mi tam chýbalo. Náš malý vymýšlač si dal z každého rožka troška a s plným bruškam bežal zase do detského kútika…a pred nástupom do auta stihol aj vonkajšie ihrisko.

 

Aj napriek tomu čo som si prečítala kade tade po internete, musím skonštatovať, že toto miesto je veľmi príjemné, ideálne pre deti. A ten výhľad z izby, pričom dovidíte až na Lomnický štít je top topov.

 

Váš Pimpi ?