Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/c/2cce92f4-fc84-4874-96b7-5e8e31cd770c/babodosveta.sk/web/wp-content/themes/bridge/functions.php on line 1979
pimpi-bábo do sveta-bábo-bábätko-cestovanie-bloger-rady a tipy-cestovateľský blog-opaľovací krém-krém na nohy-krém na ruky-krém na zapareniny-krém na holenie-krém-značky prep-kozmertika prep-opaľovanie-deti-krém na opaľovanie pre bábätká-SPF 50-mister baby-top

OPAĽOVACIE KRÉMY, večná dilema

Trošku ma mrzí, že tento príspevok prichádza až teraz, začiatkom septembra…ale vlastne kedy keď nie teraz? Po lete, keď už môžme prehlásiť, že sa nám čo to podarilo odskúšať, porovnať, zhodnotiť… Niet však lepšieho nápadu ako sa za teplom letných dní vybrať keď už je u nás zima a tak sa opaľovací krém pre niektorých stáva celoročným pomocníkom. Ale pekne poporiadku!

 

Prečo sa vlastne natierať?

Či ste doma, alebo pri mori ochrana pokožky pred UV žiarením je skutočne nevyhnutnosť. O to viac ak hovoríme o tých najmenších. Detská pokožka je omnoho slabšia ako pokožka dospelého človeka, preto sa oveľa skôr spáli. Vo všeobecnosoti by sa deti menšie ako 3 roky nemali zdržiavať na priamom slnku, cca od 11:00 do 15:00 hodiny. Chrániť sa pred slniečkom viete vhodným oblečením, vhodnou čiapkou (v dnešnej dobe aj s UV ochranou), slnečnými okuliarmi (ktoré naše dieťa neznáša) a samozrejme používaním opaľovacieho krému.

V dnešnej dobe ich už existuje skutočne veľa. Ponúkajú rôzne zloženie, rôzne formy ochrany prostredníctvom filtrov, rôzne balenia, druhy aplikácie, nekonečné množstvo značiek, samozrjeme cenových kategórií. Tu by som rada zdôraznila, že naozaj nie všetko je pre každého. Niektoré mamičky sú zamerané iba „bio“ smerom, iné bojujú s rôznymi kožnými problémami a potom sú tu aj také, ktoré nech siahnu po akomkoľvek kréme sú spokojné. Nezabudnite však, že nech budete skúšať akýkoľvek kozmetický prípravok, najprv ho aplikujte len na malú časť pokožky, pre prípad alergickej reakcie!

Ja by som vám rada predstavila čo sa podarilo vyskúšať nám 🙂

 

Kozmetika od značky PREP

Tento rok sme boli pri mori viackrát. Posledne sme vyskúšali opaľovací krém od značky PREP. Táto kozmetika ma po pravde veľmi zaujala, keďže som sa dočítala, že bola vyrobená v spolupráci s najslávnejšou talianskou značkou, ktorá sa venuje výlučne detskej kozmetike – MISTER BABY. Dostať ju kúpiť aj u nás v každej lepšej parfumérii.

 

Kozmetické prípravky PREP ponúkajú opaľovací krém aj pre najmenšie bábätká, konkrétne PREP Baby SPF 50, ktorý chráni detskú pokožku pred UVB a UVA lúčmi. Okrem toho však obsahuje aj vitamín E, ktorý je pre pokožku vo všeobecnosti veľmi prospešný.

Čo sa mi ale páči najviac je, že po nastriekaní na pokožku zanecháva jemný film, preto budete ľahšie vidieť, ktoré časti ste už natreli, preto nemôžete na nič zabudnúť 🙂 Okrem toho nie je mastný. Má veľmi príjemnú vôňu, nie však typickú ako mnohé iné opaľováky. Za veľkú výhodu tiež pokladám, že striekanie krému funguje aj keď je flakón dole hlavou, či v akejkoľvek inej polohe, najmä v súvislosti s neposednými deťmi.

 

Okrem toho táto kozmetika:

  • rada sprejov na/po opaľovaní značky PREP získala prestížne ocenenie v teste talianskych spotrebiteľov ako najinovatívnejší produkt za rok 2018!!!
  • dermatologicky testovaná
  • testovaná na nikel
  • bez parabénov
  • opaľovacie krémy sú vodeodolné a v rôznych prevedeniach (sprej, krém)
  • PREP ponúka množstvo ďalšej zaujímavej kozmetiky na telo a pleť
  • v neposlednom rade má krásne prepracovanú internetovú stránku
  • príjemné ceny

 

To nie je všetko…

Objavila som aj krém, ktorý považujem za absolútnu vychytávku tohto leta a už ho nikdy nevyložím z batohu, ani z tašky od kočíka. Krém od značky PREP je výborným spoločníkom na „nečakané“ teda na všetko to čo vás na výlete môže postretnúť. Vďaka svojim fenomenálnym účinkom je vhodný na dennú starostlivosť o pleť, popraskané a suché ruky, boľavé nohy, spálenie od slnka, detské zapareniny, uštipnutie hmyzom, podráždenie pokožky v zime či lete, aj pre dokonalé oholenie.

Čo poviete podľa mňa pecka do každého batoha!

 

Veľa krásnych výletných zážitkov s pomocníkmi ako krémy značky PREP Vám praje,

 

Váš Pimpi ? v spolupráci s kozmetikou PREP (www.prep.sk) ?