Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/c/2cce92f4-fc84-4874-96b7-5e8e31cd770c/babodosveta.sk/web/wp-content/themes/bridge/functions.php on line 1979

Objavili sme Relax Park Jazierko v Tatranskej Lomnici

Víkend sme sa chystali stráviť v Tatrách a ja som už pomaly začínala mať des z toho čo tam budeme robiť s našim čertíkom bertíkom. Stal sa z neho celkom vystrájajúci mládenec 🙂 Turisti veru nie sme, wellness ho síce baví, ale vždy to končí plačom, keďže je nasilu vytiahnutý z vody a náš hotel nebol práve „baby friendly“. A potom ako blesk z jasného neba prišiel tajný tip, že keď budete v tej Lomnici, veď choďte k jazierku, máte to blízko hotela.

 

Tatranská Lomnica: Relax Park Jazierko

Tak si vravím veď sme v tej Tatranskej Lomnici boli už toľkokrát, ale o žiadnom jazierku neviem. Tak sme hľadali a naozaj sme ho našli. Hneď vedľa hotela Slovan, pod hotelom Grand Praha, či vedľa lyžiarskeho svahu (podľa toho čo tam kto pozná) nájdete ukryté skutočne jazierko. Jednu nádhernú oddychovú zónu, ako stvorenú pre rodiny s deťmi – Relax Park Jazierko. Nám doslova vyrazila dych. Oáza pokoja, kde si viete dopriať príjemnú prechádzku okolo jazierka. Všade prebúdzajúca sa nádherná jarná príroda, v pozadí Lomnický štít, kvitnúce prvosienky (POZOR netrhať!!!). Jednoducho dokonalosť!

 

Atrackie pre deťúrence

Tu sme vypustili našu šelmu a našli svoj víkendový pokoj. Aspoň na chvíľku. Kačky z neho asi zošediveli, pretože aj tých pár piškót, ktoré sme im chceli dať radšej zjedol a celý čas ich naháňal. Ale bolo vidieť, že má radosť. Od jazierka sa ozýval výskot a piskot radosti 🙂 Inak dá sa tu aj člnkovať.

 

Okrem toho tu nájdete nafukovací hrad so šmykľavkami, preliezky, či vonkajčí minigolf. Keďže okolie jazierka tvorí asfalt, viete si tu zapožičať aj kolobežky. Pre tých väčších a hlavne odvážnejších je tu nektutočná opičia dráha, ktorá vedie nielen korunami stromov, ale aj nad jazierkom. Sama neviem či by som si trúfla.

 

Ak hľadáte chvíľu pokoja viete si tu posedieť v krásnom areály, alebo pod strechou zariadenia, ktoré ponúka aj občertvenie v podobe maxi palaciniek. Museli sme ochutnať, chvalabohu sme si dali len jednu a olizovali sa až za ušami, odporúčame 🙂 Zariadenie ponúka aj detské stoličky na kŕmenie a mnooožstvo detských lákadiel na zjedenie.

 

CENNÍK jednotlivých atrakcií:
  • lanová dráha 10€
  • jazda nad jazierkom 5€
  • detská lanová dráha 3€
  • člnkovanie 1/2 hod. 4€
  • kolobežky 1/2 hod. 3€
  • minigolf 4€/palica
  • nafukovacie šmykľavka 15 min./3,5€
  • mega palacinku, slanú či sladkú si tu dáte za 3,90€

 

Mne sa tu veľmi páčilo a čo ma ešte veľmi príjemne prekvapilo je, že takmer pred každým hotelom nájdete detské ihrisko. Počasie bolo úžasné, ľudia už posedávali vonku a deti šantili. Na 100% preliezky nájdete pre hotelom Slovan, Encián, Kukučka, Steak House Ponderossa a super zelený park za hotelom Lomnica, či pod hotelom Grand Praha. Tu sa rozprestiera aj bobová dráha.

 

Juj veľmi sa teším, že sa nám podarilo spoznať bližšie Tatranskú Lomnicu aj z detského baby pohľadu.

Váš Pimpi