Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/c/2cce92f4-fc84-4874-96b7-5e8e31cd770c/babodosveta.sk/web/wp-content/themes/bridge/functions.php on line 1979
pimpi-bábo-bábo do sveta-vianoce-láska-pohoda-ďakujem-darčeky-mama blog-rady a tipy-cestovanie-cestovanie s bábätkom-cestuj s deťmi

Moje veľké vianočné ĎAKUJEM

Tentokrát som sa na sklonku roka rozhodla nebilancovať. Načo. Určite vás nezaujíma, ktorý článok bol najčítanejší, ktorý príspevok mal najväčší úspech… V podstate to ani neviem. Neviem, pretože tento blog funguje pre radosť, nie pre štatistické údaje. Tento rok som sa rozhodla pre…

 

Moje veľké ďakujem…

V prvom rade by som sa na tomto mieste chcela poďakovať svojim najbližším, svojej rodine. Najväčšie ďakujem patrí rodičom, vďaka ktorým som sa mohla vrátiť do práce, ktorí nám neskutočne pomáhajú koľko môžu a za to, že sú. Bodaj by tu boli navždy! Ak takých nemáte, pretože TO nieje samozrejmosť, staňte sa nimi VY sami!

Tiež môjmu manželovi, že tu pre nás je koľko môže, že sa o nás príkladne stará a hlavne, že to ešte so svojou a mojou povahou (veď on vie:)) ešte stále zvláda.

Obrovské ďakujem tu musím napísať aj malému Pimpimu (aj keď ešte nevie čítať), pretože bez neho by som tu vlastne nepísala nič. Za to, že je, že nám robí každý deň veľkú radosť, občas aj starosť, mnohému nás naučil, poprehadzoval priority a ukázal čo je v živote skutočne dôležité!

Ďakujem však patrí aj všetkým našim blízkym, kamošom, známym aj neznámym, ktorí denno denne ovplyvňujú naše životy.

No a v neposlednom rade ďakujem aj Vám milí Pimpiho fanúšikovia, ktorí nás čítate, zdieľate, radíte, posúvate vpred, pretože bez Vás by tu dnes Pimpi nebol.

 

Majte krásne, požehnané, rodinné, hravé, úsmevné, čarovné, rozprávkové, šťastné, veselé, ale hlavne – vianočné sviatky podľa vlastných predstáv a PF 2019!!! 

 

Váš Pimpi ? & Me ?