Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/c/2cce92f4-fc84-4874-96b7-5e8e31cd770c/babodosveta.sk/web/wp-content/themes/bridge/functions.php on line 1979
pimpi-bábo-bábätko-cestovanie-cestuj s deťmi-omaľovánka-kreslenie-nálepky-hravé učenie-lupa-pero-hravaskolka.sk-eshop

Mám 2 roky: rád lepím, kreslím, maľujem…

Je neskutočné ako ten čas letí. Ani neviem kedy sa to stalo a Pimpi má akoby zo dňa na deň 2 roky. Spolu s časom sa veľmi rýchlo menia aj jeho záujmy. Je čoraz viac komunikatívnejší, čo uľahčuje život, keďže si už sám vie povedať čo sa mu páči a čo nie. Už sme dokonca prešli viacero zaujímavých období a momentálne sa mu páčia hrdinovia ako Spiderman, Hulk, či dinosaury. No zároveň stále je to aj moje malé bábätko čo ľúbi kresliť, lepiť a maľovať.

Zázračná omaľovánka Hurá Voda!

Omaľovánku Hurá VODA!  sme vám spomínali už viackrát. Stále však ostáva v kategórii náš absolútny objav roka! Je to omaľovánka, ktorú dokáže vyfarbiť aj malé dieťa a to bez akejkoľvek ujmy na svojom okolí. Omaľovánka pozostáva z pera a z 5 bieločiernych strán. Tie však farebne ožívajú po použití zázračného pera. Jednoducho doňho nalejete vodu a hlava nehlava farbíte. Následne sa začnú na stránke objavovať skryté farebné postavičky. Okrem držania pera sa dieťa naučí aj pomenúvať objetky, či počítať, keďže každá strana ponúka aj kontrolné úlohy.

Už sme si mysleli, že nič lepšie nemôže byť, ale momentálne je omaľovánka ešte lepšia. Je väčšia a spolu so zázračným perom k nej dostanete aj zázračnú lupu. Tá po vymaľovaní obrázkov odkryje tajné časti a skryté obrázky. Síce je určená pre deti od 4-5 rokov, náš Pimpi si maľovanie užíva. S lupou mu to síce ešte nejde, ale každým dňom sa vo všetkom zlepšuje.

 

Po maľovaní nezabudnite nechať pootvorené stránky vyschnúť, Schnú skutočne veľmi rýchlo a tento proces vám zaručí nekonečné možnosti vyfarbovania!

MAĽOVANIE PRSTAMI

Z maľovania prstami som mala veľké obavy. Nemám rada neporiadok a z pofarbených stien, či nábytku som mala celkom des. Tieto farby sú však skvelé v tom, že sú ľahko zmývateľné, vyprateľné a okrem toho Pimpi neznáša keď má špinavé ruky. Preto maľuje výhradne štetcami. Sú skvelé, lebo si ich vie ľahko naniesť, nadžabať na papier koľko potrebuje. Nemusí tak farbu vytláčať ako pri temperkách, alebo sa babrať ako pri vodových farbách. Po ukončení kreslenia ich nezabudnite zavrieť s vrchnákom.

KNIHA NÁLepiek

Knihe s nálepkami sme hneď prišli na chuť, keďže je plná obľúbených dinosaurov a iných zvieratiek z našich obľúbených rozprávok 🙂 Vy si však viete nájsť ten svoj najobľúbenejší motív. Za jej najväčšie plus pokladám to, že tie nálepky sú použiteľné stále, keďže si ich viete nalepiť, následne odlepiť a takto pekne stále dookola. Týmto spôsobom si vytvoríte stále novú a inú rozprávku, alebo príbeh, cvičíte prstíky a motoriku.

ŠIKOVNÉ PRSTY

Hra Zaves je krásne farebná a naučí vás najmä trpezlivosti, Je určená pre deti od 4 rokov, Jej súčasťou je koleso, ktoré hráčom určí koľko paličiek musia na seba uložiť tak aby nepopadali. Jej základom je nájdenie ťažiska. U nás sa zatiaľ hrá presne naopak. My skladáme a Pimpi rozoberá 🙂 Práve z toho má aktuálne najväčišu radosť. Keďže sú z umelej hmoty, veľmi rád sa s nimi kúpe vo vani.

DOMČEK, DOMČEK KTO V TEBE BÝVA?

Domček so 4 postavičkami z mimoriadne pevného materiálu je asi najväčšia láska na prvý pohľad akú sme tu kedy mali. Má 4 rozdielne strany, každú s dverami, fungujúcimi zvončekmi a štyrmi zámkami, ktoré možno odomknúť s kľúčikmi, ktoré sú naňho upevnené (aby sa nestratili). Je to vynikajúca Montessori hračka, vysoko odolná, ktorá s nami momentálne všade cestuje. Pimpi si ju všade nosí so sebou ako kuriér svoju mimoriadne dôležitú zásielku, ktorú nemôže pustiť z ruky 😀

NEZABUDNITE ŽE…

Okrem spomínaného na eshope www.hravaskolka.sk nájdete úžasný výber skutočne originálnych, krásnych, ale aj bezpečných hračiek, no nielen to. Tieto výrobky od Hravej škôlky sú netoxické, hypoalergénne a v neposlednom rade aj šetrné k zvieratám. Na ich eshope nájdete aj kopec iných zábavných, kreatívnych, kvalitných, náučných a hravých inšpirácií.

OKREM TOHO NEZABUDNITE, ŽE PIMPI PRE VÁS VYBAVIL ZĽAVU 10% Z VÁŠHO NÁKUPU PRI ZADANÍ KÓDU PIMPI10 !

Na omaľovánky Hurá Voda prebieha: Výhodná akcia 3 + 1 ZADARMO!


Krásne každodenné hravé obdobie, veľa spoločných zážitkov a kopec kreatívnych nápadov Vám praje Váš Pimpi v spolupráci s Hravá škôlka (www.hravaskolka.sk)  🐻