Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/c/2cce92f4-fc84-4874-96b7-5e8e31cd770c/babodosveta.sk/web/wp-content/themes/bridge/functions.php on line 1979
pimpi-babodosveta-cesovanie-naše bistro-košice-raj pre deti

Košické Naše Bistro, raj pre deti aj dospelých

Poznáte ten pocit, piatok večer vy sedíte doma aj s malým cestovateľom a rozmýšľate čo budete robiť. A potom na vás odniekiaľ vykukne online reklama, že v Košiciach je niečo nové, ako stvorené pre deti 🙂 Už sme len počkali kým dôjde domov ocko a štartovali kočíkového tátoša. A poviem vám štartujte tiež!

 

Objavili sme totiž Naše Bistro, ktoré nájdeš na Kukučínovej ulici v Košiciach. Najprv si vravím zas nejaké bistro, ale toto je šupa šupovská! Najmä ak máte malú kočíkovú šelmu ako my. Je to úplne nový, ešte teplučký a voňavučký priestor plný detí ako smetí 😀 Je však šikovne rozdelený na dve samostatné miestnosti. To znamená, že si prídu na svoje aj bezdetní a v pohode si vypijú kávičku. Rovnako tak aj tí s deťmi, lebo si nejakú dobrotu môžu vychutnávať hneď vedľa detského raja.

 

Priestor pre „dospelákov“

Tento priestor je krásny. Ja som si tu našla to pravé orechové. Kto ma pozná vie, že milujem také šialene farebné kresielka a moderný nábytok s nádychom inakosti. Mňam. Samozrejmosťou je bar a dobroty od výmyslu sveta, od káv, malinoviek, drinkov, milkshajkov, cez vynikajúce koláčiky. Akurát mali tekvicový tak sme si samozrejme dali do nosa 🙂 Čo ma však veľmi milo prekvapilo bolo, že tu nájdete aj lakocinky pre deťúrence, takže ak čokoľvek zabudnete doma nezúfajte. Zahliadla som kubíkov, aj taštičkové termixy.

 

Tento milý priestor je oddelený od toho detského chodbičkou, kde nájdete toalety. Samozrejmosťou je prebaľovací pult. My sme si tu uskladnili kočík.

 

Priestor pre deti

Tento priestor by sa dal vskutku nazvať detským rajom. Výhodou je, že viete sedieť v centre diania, teda hneď vedľa. Bola úplná „plnka“, všade vysedávajúci spokojní rodičia a kooopec výskajúcich detí. Preto odporúčame si miesto rezervovať, prípadne pre každý prípad prevolať. Nájdete tu opičiu dráhu-indoorové mega ihrisko, ktoré zaberá takmer celú miestnosť so šmykľavkou a množstvom plastových guličiek. Okrem toho stan s látkovým tunelom, kútik na kreslenie, TV, v pozadí hrajúcu detskú hudbu a samozrejme množstvo hračiek. Kebyže to nevidím na vlastné oči, neverím čo všetko tie deti dokážu. Samozrejmosťou sú stoličky na kŕmenie, wifi pripojenie aj kamery.  Podľa spísaných pokynov je ihrisko určené pre deti staršie ako 2 roky, samozrejme v sprievode rodiča, ale náš 1 ročný junák si to poriadne užil. Spoteného ako myš, sme ho domov museli doslova uniesť 😀

VSTUPNÉ:

  • deti do 1 roka ZADARMO!
  • nad 1 rok časovo neobmedzený vstup 1,9€
  • zvýhodnené súrodenecké vstupné 1,5€

 

Jednoducho paráda, najmä teraz v zime. Za nás 1*** určite odporúčame! Jednoznačne vidieť, že majitelia majú detičky a vedia presne čo potrebujú!

Nezabudnite si vziať kopec energie a dobrej nálady 🙂

Váš Pimpi