Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/c/2cce92f4-fc84-4874-96b7-5e8e31cd770c/babodosveta.sk/web/wp-content/themes/bridge/functions.php on line 1979
pimpi-cestovanie-blog-mama blog-cestuj s deťmi-cestovanie s bábom-cestovanie s bábätkom-bábo do sveta-prešov-fundiland-zábava-indoor-ihrisko-opičia dráha-guličky-lego-šmykľavky

FUNDILAND Prešov: zážitok pre malých aj veľkých

Nedávno sme zablúdili do Prešova. Išli sme na nákup, ale Pimpi v aute zaspal. Nechceli sme ho budiť, tak sme došli až do najbližšieho mesta Prešov. No a po dobrom obede je vždy čas na dobrú zábavu, preto sme sa vybrali navštíviť Fundiland.


Detské interiérové ihrisko Fundiland

Detské interiérové ihrisko FUNDILAND v Prešove sme registrovali už dlhšie, ale nejak sa nám tam nepodarilo dostať skôr. Je to vskutku rozlohou bohatý priestor, ktorý ponúka až 700 m² zábavy. Je určené pre deti od 0 – 15 rokov, o čom informujú aj tabuľky v jednotlivých častiach miestnosti.

Miestnosť je zároveň rozdelená na priestor na hranie a priestor na konzumáciu dobrôt, kávičky, alebo snackov, ktoré si tu môžete zakúpiť. Miesta na sedenie je tu až až, nemyslím si, že by ste tu niekedy mali problém. My sme tu boli cez víkend, kedy sme si užili zábavu plnými dúškami. Poobede však pomaly začínalo prichádzať čoraz viac detí.


Pre najmenších

Mne sa veľmi páčilo, že tu nájdu samostatný oddelený priestor aj tí najmenší. To znamená, že tu viete prísť aj s deťmi rôznych vekových kategórií (čo nieje všade samozrejmosť). Našli sme si teda kútik určený pre deti od 0 – 3 roky. Nájdete tu menšiu šmykľavku do bazéna s guličkami, kuchynku s plným vybavením a velikánske lego, ktoré sa mojim chlapcom veľmi páčilo.

Oveľa väčší priestor je však určený pre deti od 4 – 15 rokov, ktorý je fakt obrovský nielen do šírky, ale aj do výšky. Nájdete tu 4 druhy šmykľaviek (uzavretú, strmú, normálnu s guličkovým bazénom), trampolínu, lezeckú stenu, opičie dráhy rôznej náročnosti. Priestor je tak bohatý, že si v jeho spodnej časti kľudne zahráte futbal na pripravené bránky, alebo sa popreháňate na šliapacích autíčkach.

Keďže Pimpi ešte nevie čítať, tabuľky s obmedzením veku nám neboli nič platné a museli sme vyskúšať úplne všetko 😀 Keďže ešte nieje vo veku, že by sme ho vedeli pustiť na takéto atrakcie samého, museli sme vyskúšať všetko s ním 😀 Myslím, že som schudla aspoň kilo, ale stálo to za tú srandu.

V zadnej časti však nájdete aj oddychovú zónu s tulivakmi, kde sme si asi na minútku mohli pri danom tempe vyložiť nohy. Tu sa však objavila veľká fit lopta a bolo po oddychu.

Okrem toho som v zadnej časti zahliadla aj ďalšiu miestnosť pripravenú na narodeninové, či iné oslavy.


Otváracie hodiny a vstupné

Otvorené tu nájdete denne od 10:00 – 20:00 hod.

Vstupné sa platí na hodinu, ktorá podľa mňa úplne stačí (teda mne fakt stačilo). V pondelok až piatok je cena 2,50€/hodina, cez víkendy
3,50€/hodina. Ak si však myslíte, že máte oveľa viac energie ako ja, odporúčam využiť celodenný vstup za 3,90€ cez týždeň a 4,90€ počas víkendov. Zároveň tu dostať rôzne skupinové zľavy a zariadenie je častokrát aj na zľavomatoch!

Jediné čo ma na tomto milom priestore trošku zamrzelo bolo straaašne veľa schodov po ktorých sa tam treba dostať. Kočiar rozhodne nechajte doma, v aute, alebo sa pripravte na mini tréning.

Váš Pimpi ?