Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/2/c/2cce92f4-fc84-4874-96b7-5e8e31cd770c/babodosveta.sk/web/wp-content/themes/bridge/functions.php on line 1979

BEŽ tak rýchlo, ako sa len dá…

Dnes prišiel ten deň, konečne, kedy som sa rozhodla, že opäť niečo napíšem. Už je tomu asi aj rok…pre každého iný, no pre každého spojený s kovidom. Dlhý, nekonečný, plný obmedzení, sociálneho odstupu, izolácie, ale aj smútku, či strát. 

Už je tomu rok…

Priznám sa, že som ho niesla najprv veľmi ťažko. V zásade na začiatku nikto z nás nevedel čo nás čaká. Nie že by sme už boli na konci (bodaj by), ale už sa aspoň ako tak orientujeme v pravidlách. Rúška vystriedali respirátory, prestala som počítať koľko krát sme sa boli testovať a chvalabohu rodičia sú už zaočkovaní. Snáď príde rad aj na nás.

Bol to divný rok, no našťastie sme zdraví. Bodaj by všetci mali iba jeden problém raz keď výjdu zo svojej pomyselnej jaskynnej bubliny a to že pribrali 😀 Presne ako ja. Ako sa to stalo? Niekedy na prelome rokov som si asi v slabej chvílke, keď sa rok s rokom striedal a keď sa rovnako rýchlo prestriedali aj moje narodeniny stanovila zopár prevratných cieľov. Okrem tých tajných (ktoré vám samozrejme nemôžem prezradiť, lebo by sa nesplnili) boli aj také, ku ktorým som si sadla hneď na druhý deň a sedela som prisahám takmer 4 mesiace vkuse. Len aby sa niekam pohli. Sedela za pc, od nervov žrala, opäť sedela a žrala. To však samozrejme neostalo bez následkov a tak som veru dakus pribrala.

Deň D…

No zrazu som nedávno, jedného pekného dňa vstala, všetko hotovo, dokončené, si vravím čo so začatým dňom… A tak som si prvý krát v živote objednala bežecké oblečenie. Hneď po tom ako som sa odvážila odvážiť sa 😀 Odvtedy síce len čakám kedy bude normálne počasie (aj počasie sa asi zľaklo keď to videlo :D). Ale som pripravená a s prvými slnečnými lúčmi vyrážam.

Dokonca som našla aj svoje bežecké topánky, ktoré posledný krát zabehli svojich 5 km presne pred 5timi rokmi. V čase keď som už bola tehotná, len som o tom ešte nevedela. Ak by ste sa po svojich karanténnych kilogramových vzostupoch tiež chceli dať na podobné bežecké cestičky, musím vám odporučiť svoj obľúbený bonprix. Môj najobľúbenejší eshop hlavne v týchto časoch.

Našla som tam mega veselé legíny, ktoré sú tak veselé, že vás na jednej strane na beh doslova prehovárajú, na strane druhej, keď si ich oblečiete na chvíľu uveríte, že žiaden beh nepotrebujete 🙂 Rozmýšľam, že ich začnem nosiť aj do práce 🙂 Okrem toho majú na zadku aj vrecko, napríklad na mobil so zásobou pesničiek k behu. Ale aj super farebné kombinácie tielok, ktoré na beh využijete či už pod mikinu v zime, alebo iba tak v lete. No a po tejto mikine som pokukávala už veľmi dlho, milujem takého milé detaily, či inakosť a neobyčajnosť.

Ak ste ešte zo svojej jaskynky nevyšli nevadí. Raz to však prísť musí a ja vám všetkým držím palce, aby to bolo bez akejkoľvek ujmy, či už na zdraví, hmotnosti, alebo psychike…bežte pred nimi tak rýchlo ako sa len dá.

Majte krásne nadchádzajúce dni, veď sa vraj chystá nejaké to uvolňovanie opatrení 🙂

Váš Pimpi 

Tags: